* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokapöydän tuoli Patya/Uras 12-Conic KD, harmaa
86,00 €
Varastossa: 2
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
Valmistettu: istuinosa – gobeliini (premium-linja); vaahtomuovi 32 DNS; jalat – metalli.
Mitat: leveys – 56 cm, syvyys – 61 cm, korkeus – 82 cm, istuinkorkeus – 48,5 cm.
Väri: istuinosa – harmaa, jalat – mustat. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Ruokapöydän tuoli Patya/Uras 12-Conic KD erottuu hienovaraisesti pyöristetyillä selkänojalla, johon on integroitu käsinojat lisämukavuutta varten. Laadukkaat materiaalit ja tukeva metallirakenne takaavat kestävyyden ja vakavuuden. Tyylikkään muotoilunsa ansiosta tämä tuoli sopii erinomaisesti niin moderniin kuin klassiseenkin sisustukseen luoden viihtyisän ja tyylikäs ruokailutilan.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 8 kg |
|---|---|
| Mitat | 56 × 61 × 82 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Harmaa |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Aukštis | 82 cm |
| Syvyys | 61 cm |
| Plotis | 56 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days



