Ruokapöydän tuoli Simo/Odessa 600-Conic KD, vaaleanharmaa
118,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuin: gobelene (premium plus line), porolon 32dns;
- Mitat: leveys – 50 cm, syvyys – 60 cm, korkeus – 88 cm;
- Paino (kpl): 8,35 kg
- Väri – istuin: vaaleanharmaa, jalat: musta. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvista johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Moderni, vaaleanharmaa käsinojaton ruokailutuoli Simo/Odessa 600-Conic KD.
Tämä vaaleanharmaa, moderni käsinojaton ruokapöytätuoli sopii täydellisesti ruokasaliin, olohuoneeseen tai työhuoneeseen. Minimalistinen muotoilu ja ergonominen muoto takaavat mukavuuden ja tyylikkään ilmeen kodin kaikissa tiloissa. Laadukkaista materiaaleista(premium plus line -tapettikangas) valmistettu tuoli on kestävä ja helppo yhdistää erilaisiin sisustuksiin. Simo/Odessa 600 -tuoli on täydellinen valinta niille, jotka etsivät kotiinsa tyylikästä ja toimivaa huonekalua.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 8,35 kg |
|---|---|
| Mitat | 50 × 60 × 88 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Harmaa |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Tuolin jalat | Metalli |
| Korkeus | 88 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Leveys | 50 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days









