* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokapöydän tuoli Varel/Anka 06-Conic KD, ruskeanharmaa
69,00 €
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa – sametti/veluuri; vaahtomuovi 22 DNS; jalat – metalli.
- Mitat: leveys – 48 cm, syvyys – 58 cm, korkeus – 90 cm, istuinkorkeus – 48,5 cm.
- Väri: istuinosa – ruskeanharmaa, jalat – mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetystä eri näyttöasetusten vuoksi)
Tämä moderni Varel/Anka 06-Conic KD -ruokapöydän tuoli on mukava ja tyylikäs. Ergonominen muoto takaa mukavan istuma-asennon, ja laadukkaat materiaalit takaavat kestävyyden. Yleismaailmallisen muotoilunsa ansiosta se sopii helposti sekä moderniin että klassiseen sisustukseen, tuoden tilaan kodikkuutta ja tyyliä.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 6,8 kg |
|---|---|
| Mitat | 48 × 58 × 90 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Harmaa, Malmi |
| Istumapaikat | Verhoilu |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Aukštis | 90 cm |
| Syvyys | 58 cm |
| Plotis | 48 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days



