* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokapöytä Oscar 200 / Marmo Super Matt, Valkoinen
610,00 €
Varastossa: 2
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistus: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helposti hoidettava pinnoite, jota käytetään pöytäpintoihin), pöytälevyn runko – MDF, pöydän jalusta tammen puujäljitelmää;
- Mitat: pituus – 200 cm, leveys – 100 cm, korkeus – 76 cm;
- Väri – pöytälevy: valkoinen (marmorijäljitelmä). (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista johtuen eri näyttöasetuksista)
- Ei jatkomekanismia
Tämä elegantti soikea ruokapöytä erottuu aaltoilevan muotoisella jalustarakenteellaan ja hienostuneella marmorijäljitelmäpöytälevyllään. Moderni pöytä sopii täydellisesti sekä minimalistiseen että klassiseen sisustukseen, tuoden tilaan ainutlaatuisuutta ja esteettisyyttä. Korkealaatuiset materiaalit takaavat kestävyyden ja helpon huollon, joten tämä Oscar 200 / Marmo Super Matt -pöytä on paitsi toimiva, myös tyylikäs lisä kotisi sisustukseen.
| Paino | 58,2 kg |
|---|---|
| Mitat | 200 × 100 × 76 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Stilius | Moderni |
| Forma | Ovaali |
| Spalva | Valkoinen |
| Pöydän jalat | Tammi jäljitelmä |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Ilgis | 200 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Ei |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days






