* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokapöytä Orbit 90 / Mantova, Ruskea (Puujäljitelmä)
132,00 €
Varastossa: 2
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, jalat – MDF;
- Mitat: pituus – 90 cm, leveys – 90 cm, korkeus – 75 cm;
- Väri – pöytälevy: ruskea (puujäljitelmä), jalusta: musta. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Tyylikäs pyöreä ruokapöytä Orbit 90 / Mantova. Ruskeansävyinen, luonnollista puuta jäljittelevä pöytälevy. Erinomainen valinta pienempiin tiloihin – tuo sisustukseen kodikkuutta ja lämpöä.
| Mitat | 90 × 90 × 75 cm (senttimetri) |
|---|---|
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Malmi, Ruskea (puu) |
| Forma | Pyöreä |
| Praplėtimo mechanizmas | Ei |
| Medžiaga | MDF, Metalli |
| Ilgis | 90 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Aukštis | 75 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days




