* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokapöydän tuoli Burby / Judy 442, Tummanruskea (pyörivä jalusta)
152,00 €
Varastossa: 2
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosan materiaali: sametti, vaahtomuovin tiheys: 35 kg/m³ (35 dns)
- Mitat: leveys – 59,5 cm, syvyys – 58 cm, korkeus – 90 cm; istuinkorkeus: 51 cm
- Väri: istuinosa: tummanruskea, jalat: musta (pyörivä jalusta). (Huonekalun sävy todellisuudessa voi hieman poiketa kuvissa esitetyistä johtuen erilaisista näytön asetuksista)
Moderni ruokapöydän tuoli Burby, jossa on tyylikkäät käsinojat ja korkea selkänoja sekä teksturoitu kangas, tarjoaa mukavuutta ja kodikkuutta. Kääntyvä jalusta (kääntyy 360°, palautusmekanismilla) tarjoaa lisää toiminnallisuutta, joten tuoli sopii erinomaisesti sekä ruokailutilaan että työtilaan.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 10,5 kg |
|---|---|
| Mitat | 59,5 × 58 × 90 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Malmi |
| Medžiaga | Gobeliini |
| Istumapaikat | Sametti |
| Aukštis | 90 cm |
| Syvyys | 58 cm |
| Plotis | 59,5 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days









