* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokatuoli Pari/Coco 13-Swivel Conic KD, harmaa
125,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa: sametti (kulumiskestävyys 25000); polyuretaani 32dns
- Mitat: leveys – 77 cm, syvyys – 63 cm, korkeus – 85 cm;
- Paino: 17 kg
- Väri – istuinosa: harmaa. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Moderni, harmaa ruokatuoli käsinojilla Pari/Coco 13-Swivel Conic KD. Tuoli kääntyy 90° vasemmalle ja 90° oikealle.
Tämä moderni harmaa ruokatuoli käsinojilla tarjoaa ainutlaatuista mukavuutta. Sen elegantti muotoilu koristaa sisustusta, ja laadukkaat materiaalit takaavat kestävyyden. Mukavat käsinojat ja ergonominen muoto mahdollistavat mukavuuden ruokailutilassa tai olohuoneessa. Tuoli kääntyy 90° vasemmalle ja 90° oikealle. Tämä ruokatuoli on erinomainen valinta moderneihin ja toiminnallisiin koteihin.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 16,7 kg |
|---|---|
| Mitat | 77 × 63 × 85 cm (senttimetri) |
| Spalva | Harmaa |
| Istumapaikat | Veluuri (kulumiskestävyys 25000) |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Syvyys | 63 cm |
| Plotis | 77 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days










