* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokatuoli Rarra/Eden 7-Conic KD, Ruskea
110,00 €
Varastossa: 2
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuin: gobelene (premium line); porolon 32dns;
- Mitat: leveys – 59 cm, syvyys – 60 cm, korkeus – 85 cm;
- Paino (kpl): 7,6 kg
- Väri – istuinosa: ruskea, jalat: musta. (Huonekalun sävy saattaa todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetyistä johtuen erilaisista näyttöasetuksista)
Tämä moderni ruskeanharmaa ruokatuoli Rarra/Eden 7-Conic KD käsinojilla sopii erinomaisesti tyylikkääseen sisustukseen. Ergonominen muotoilu tarjoaa maksimaalisen mukavuuden, ja laadukkaat materiaalit takaavat pitkäikäisyyden. Se on erinomainen tyylin ja mukavuuden yhdistelmä. Monipuolisen värin ja ergonomisen muotoilun ansiosta tämä tuoli sopii sekä moderniin että klassiseen sisustukseen. Ihanteellinen ratkaisu ruokailutilaan tai olohuoneeseen.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 7,6 kg |
|---|---|
| Mitat | 59 × 60 × 85 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Malmi |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Plotis | 59 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days



