Suorakulmainen ruokapöytä Maribor 103 / Hazar Super Matt, Ruskea (puujäljitelmä)
142,00 €
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 103 cm, leveys – 68 cm, korkeus – 75 cm;
- Paino: 14,9 kg
- Väri – pöytälevy: ruskea (puujäljitelmä), pöydän jalat: mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
- Laajennusmekanismi: ei ole
Tyylikäs suorakaiteen muotoinen ruokapöytä Maribor 103 / Hazar Super Matt. Ruskea puujäljitelmätyötaso.
Suorakulmainen ruokapöytä Maribor 103 / Hazar Super Matt on moderni ja toimiva valinta ruokailutilaasi tai keittiöösi. Ruskea puujäljitelmäpöytälevy tuo sisustukseen luonnollisuuden tuntua. Pöytä sopii erinomaisesti pieniin tiloihin.
| Paino | 14,9 kg |
|---|---|
| Mitat | 103 × 68 × 75 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Malmi, Ruskea (puu) |
| Pöydän jalat | Metalli 40×1,2 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Korkeus | 75 cm |
| Leveys | 68 cm |
| Ilgis | 103 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 185 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days




