Suorakulmainen jatkettava ruokapöytä Yense 125 / Hazar Super Matt, Ruskea (puujäljitelmä)
330,00 €
Odottaa saapumista
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus 125 cm(125 + 40 cm), leveys 80 cm, korkeus 75 cm;
- Paino: 31,7 kg
- Väri – pöytälevy: ruskea (puujäljitelmä), pöydän jalat: mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Tyylikäs suorakulmainen jatkettava ruokapöytä Yense 125 / Hazar Super Matt. Ruskea (puujäljitelmä) pöytälevy. Voidaan helposti pidentää 125 cm:stä 165 cm:iin (125 + 40 cm).
Tässä tyylikkäässä ruokapöydässä on hienostunut ruskea (puujäljitelmäkuvioitu) pöytälevy ja tyylikkäät jalat. Se tuo modernia ilmettä ja hienostuneisuutta mihin tahansa sisustukseen. Vaikka pöytä ei ole kovin suuri, sitä voi helposti jatkaa, mikä tekee siitä käytännöllisen ratkaisun pienempiin tiloihin. Jatkettava pöytä Yense 125 / Hazar Super Matt sopii täydellisesti niin arki-illallisille kuin juhliinkin, tuoden ruokailu- tai oleskelutilaasi tyyliä ja toimivuutta.
| Paino | 31,7 kg |
|---|---|
| Mitat | 125 × 80 × 75 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Malmi, Ruskea (puu) |
| Pöydän jalat | Metalli 40×1,2 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Korkeus | 75 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Ilgis | 125 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 165 cm |
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.







