* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Suorakulmainen laajennettava ruokapöytä Yense 145 / Traventen, Beige (Travertiinimarmorikuvio)
Alkuperäinen hinta oli: 310,00 €.198,00 €Nykyinen hinta on: 198,00 €.-36% OFF
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 145 cm (145 + 40 cm), leveys – 90 cm, korkeus – 75 cm;
- Paino: 38 kg
- Väri – pöytälevy: beige (Travertiinimarmorikuvio), pöydän jalat: musta (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvien sävyistä johtuen erilaisista näyttöasetuksista).
Tyylikäs suorakulmainen jatkettava ruokapöytä Yense 145 / Traventen. Hiekanvärinen travertiinimarmorikuvioinen pöytälevy. Voidaan helposti pidentää 145 cm:stä 185 cm:iin (145 + 40 cm)
Tämä tyylikäs ruokapöytä, jossa on hienovarainen beige travertiinimarmorinen pöytälevy, on täydellinen valinta moderniin ja klassiseen sisustukseen. Se sopii sekä pienempiin että suurempiin tiloihin. Yense 145 / Traventen laajennettava ruokapöytä on tyylikäs ja toimiva, joten se tekee ruokailutilasta tyylikkään ja käytännöllisen.
| Paino | 38 kg |
|---|---|
| Mitat | 145 × 90 × 75 cm (senttimetri) |
| Spalva | Hiekka |
| Pöydän jalat | Metalli 40×1,2 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Aukštis | 75 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Ilgis | 145 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 185 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saatavilla osoitteessa |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days


















