* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Jatkettava ruokapöytä Lunes 110 / Gaia, Ruskea (marmorikuvio)
495,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 110 cm (110 + 50 + 50 + 50 cm), leveys – 110 cm, korkeus – 76 cm;
- Väri – pöytälevy: ruskea (marmorikuvio, kiiltävä), jalat: mustat. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Tyylikäs pyöreä jatkettava ruokapöytä Lunes 110 / Gaia. Ruskea marmorikuvioinen pöytälevy (kiiltävä). Helposti pidennettävissä 110 cm:stä 260 cm:iin (110 + 50 + 50 + 50 cm). Ihanteellinen valinta sekä pienempiin että suurempiin tiloihin.
Tämä tyylikäs soikea ruokapöytä jatkokappaleella tuo sisustukseenne eleganssia ja kodikkuutta.
| Paino | 53,6 kg |
|---|---|
| Mitat | 110 × 110 × 110 cm (senttimetri) |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Stilius | Moderni |
| Forma | Pyöreä |
| Spalva | Malmi |
| Pöydän jalat | Metalli 30x50x1,5 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Ilgis | 110 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 260 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saatavilla osoitteessa |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days





