Laajennettava ruokapöytä Robat 160 / Irony Super Matt, Tummanharmaa
1155,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus 160 cm (+ 50 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm), leveys 100 cm, korkeus 76 cm;
- Paino: 109,6 kg
- Väri – pöytälevy: tummanharmaa (marmori-imitaatio), pöydän jalat: mustat. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetyistä johtuen erilaisista näytön asetuksista)
Tyylikäs laajennettava ruokapöytä Robat 160 / Irony Super Matt. Tummanharmaa marmorijäljitelmä pöytälevy. Voidaan helposti pidentää 160 cm:stä 360 cm:iin (160 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm).
Tämä tyylikäs ja moderni ruokapöytä erottuu kiiltävällä pinnallaan ja tummanharmaalla marmorivärillään, joka tuo sisustukseen ylellisyyttä. Pöytää voidaan pidentää jopa 2 metriä, joten se sopii erinomaisesti erilaisiin tilaisuuksiin tai kokoontumisiin. Pöydän jatko-osa voidaan helposti mukauttaa erilaisiin tarpeisiin, tarjoten lisätoiminnallisuutta ruokailu- ja olohuonetilaan.
| Paino | 96,3 kg |
|---|---|
| Mitat | 160 × 100 × 76 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Väri | Harmaa, Tummanharmaa |
| Pöydän jalat | Metalli 40x80x2 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Korkeus | 76 cm |
| Leveys | 100 cm |
| Ilgis | 160 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 360 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days








