* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Laajennettava ruokapöytä Mona 190 / Traverttiini, Hiekanväri (Travertiinin marmorikuvio)
627,00 €
Varastossa: 5
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: pöytälevy – melamiini (kestävä ja helppohoitoinen pinnoite, jota käytetään pöytäpinnoissa), pöytälevyn runko – MDF, runko/jalat – metalli;
- Mitat: pituus – 190 cm (+ 60 cm), leveys – 103 cm, korkeus – 76 cm;
- Väri – pöytälevy: hiekanväri (Travertiinin marmorikuvio), pöydän jalat: mustat. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetystä erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Suorakulmainen laajennettava ruokapöytä Mona 190 / Irony Super Matt. Hiekanvärinen (Travertiinin marmorikuvio) pöytälevy. Helppo pidentää 190 cm:stä 250 cm:iin (190 + 60 cm)
Tässä tyylikkäässä laajennettavassa ruokapöydässä on tyylikäs muotoilu ja laadukkaat materiaalit. Pöytä on helposti jatkettavissa, joten se on täydellinen valinta sekä rentoon ruokailuun että suurempiin tilaisuuksiin.
| Paino | 79,4 kg |
|---|---|
| Mitat | 190 × 103 × 76 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Hiekka |
| Pöydän jalat | Metalli 40x80x1,5 mm |
| Saatavilla osoitteesta | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Plotis | 103 cm |
| Ilgis | 190 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 250 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saatavilla osoitteessa |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days







