* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokapöydän tuoli Amalia / Raven 30, Ruskea (Kääntyvä jalusta)
132,00 €
Varastossa: 5+
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa: kangas, vaahtomuovin tiheys: 35 kg/m³ (35 dns), selkänojan vaahtomuovin tiheys: 28 kg/m³ (28 dns)
- Mitat: leveys – 57 cm, syvyys – 60 cm, korkeus – 85 cm
- Paino: 8 kg
- Väri: Ruskea. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetyistä eri näyttöasetusten vuoksi)
Moderni ruokapöydän tuoli pyöreillä käsinojilla ja ergonomisella selkänojalla sopii täydellisesti sekä moderniin että klassiseen sisustukseen. Kääntyvä jalusta (kääntyy 360°, palautusmekanismilla) tarjoaa lisää toiminnallisuutta, joten tuoli sopii erinomaisesti sekä ruokailutilaan että työtilaan.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 8 kg |
|---|---|
| Mitat | 57 × 60 × 85 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Malmi, Ruskea |
| Medžiaga | Gobeliini |
| Istumapaikat | Gobeliini |
| Aukštis | 85 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Plotis | 57 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days







