* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokatuoli Ronda / Lotta 86, Tummansininen
111,00 €
Varastossa: 3
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa: sametti, vaahtomuovin tiheys: 35 kg/m³ (35 dns), selkänojan vaahtomuovin tiheys: 28 kg/m³ (28 dns)
- Mitat: leveys – 61 cm, syvyys – 62,5 cm, korkeus – 83,5 cm, istuinkorkeus – 50 cm
- Väri: istuinosa: tummansininen, jalat: musta. (Huonekalujen sävy voi todellisuudessa hieman poiketa kuvista erilaisten näyttöasetusten vuoksi)
Moderni ruokatuoli käsinojilla Ronda / Lotta 86
Tässä modernissa ruokatuolissa on elegantti muotoilu, hienostuneesti kaarevat käsinojat ja ergonomisesti muotoiltu selkänoja, joka tarjoaa lisätukea selälle. Laadukas veluurikangas takaa miellyttävän tunteen ja viihtyisän tunnelman missä tahansa sisustuksessa.
Monipuolisen muotoilunsa ansiosta tämä tuoli sopii erinomaisesti ruokasaliin, olohuoneeseen tai jopa työpisteeseen ja antaa tilalle modernin ja tyylikkään tunnelman.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 10,2 kg |
|---|---|
| Mitat | 51 × 62,5 × 83,5 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Sininen, Tummansininen |
| Medžiaga | Sametti |
| Istumapaikat | Sametti |
| Aukštis | 83,5 cm |
| Syvyys | |
| Plotis | 61 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days







