* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokailutuoli Ronda / Judy 174, Ruskea
111,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa: sametti, vaahtomuovin tiheys: 35 kg/m³ (35 dns), selkänojan vaahtomuovin tiheys: 28 kg/m³ (28 dns)
- Mitat: leveys – 61 cm, syvyys – 62,5 cm, korkeus – 83,5 cm, istuinkorkeus – 50 cm
- Väri: istuinosa: ruskea, jalat: musta. (Huonekalun sävy saattaa todellisuudessa hieman poiketa kuvissa esitetyistä johtuen erilaisista näytön asetuksista)
Moderni ruokailutuoli käsinojilla Ronda / Judy 174
Tämä moderni ruokailutuoli erottuu elegantilla muotoilullaan, hienostuneesti kaarevilla käsinojilla ja ergonomisesti muotoillulla selkänojalla, joka tarjoaa lisätukea selälle. Laadukas, veluurikangas takaa miellyttävän kosketuksen ja luo viihtyisän tunnelman mihin tahansa sisustukseen.
Monipuolisen muotoilunsa ansiosta tämä tuoli sopii erinomaisesti ruokasaliin, olohuoneeseen tai jopa työpisteeseen ja antaa tilalle modernin ja tyylikkään tunnelman.
Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 10,2 kg |
|---|---|
| Mitat | 51 × 62,5 × 83,5 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Malmi |
| Medžiaga | Sametti |
| Istumapaikat | Sametti |
| Aukštis | 83,5 cm |
| Syvyys | 62,5 cm |
| Plotis | 61 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days







