* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Ruokapöydän tuoli Giray / Eden 20-Uras 10-Swivel Conic KD, Tummanharmaa
Alkuperäinen hinta oli: 142,00 €.57,00 €Nykyinen hinta on: 57,00 €.-60% OFF
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistettu: istuinosa – verhoilu / keinonahka, vaahtomuovi 32 DNS; runko – MDF 18 mm; jalat – metallia, paksuus 1,2 mm.
- Mitat: leveys – 64 cm, syvyys – 61 cm, korkeus – 84 cm; istuinkorkeus – 50 cm.
- Väri: istuinosa – tummanharmaa, jalat – mustat. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvissa esitetyistä johtuen erilaisista näyttöasetuksista.)
Moderni ruokapöydän tuoli käsinojilla Giray / Eden 20-Uras 10-Swivel Conic KD. Tuoli kääntyy 90° vasemmalle ja 90° oikealle.
Tämä moderni käsinojallinen ruokapöydän tuoli erottuu elegantilla muotoilullaan ja mukavuudellaan. Verhoilu pehmeällä tekstuurilla luo kodikkaan tunnelman, ja ergonominen muoto tarjoaa lisämukavuutta. Tuoli sopii täydellisesti ruokailutilaan, keittiöön, olohuoneeseen tai työtilaan. Se on ihanteellinen valinta niille, jotka etsivät tyyliä ja toimivuutta.
- Vähimmäistilausmäärä 2 kpl
| Paino | 8,25 kg |
|---|---|
| Mitat | 64 × 61 × 84 cm (senttimetri) |
| Kilmės šalis | Turkki |
| Spalva | Harmaa, Tummanharmaa |
| Istumapaikat | Gobeliini / Nahkajäljitelmä |
| Tuolin jalat | Metalli 1,2 mm |
| Aukštis | 84 cm |
| Syvyys | 61 cm |
| Plotis | 64 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days




