* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Sähkötoiminen nojatuoli UNA MILLENIUM-04, Ruskea
439,00 €
Odottaa saapumista
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistus: Istuinosa: gobeliini; vaahtomuovi 28 DNS;
- Ominaisuudet: sähköinen selkänojan ja jalkatuen säätö (ohjataan sivupainikkeella), sivutasku pikkutavaroille;
- Mitat: pituus: 82 cm; leveys: 86 cm; korkeus: 106 cm;
- Väri – ruskea. (Huonekalun sävy voi todellisuudessa poiketa hieman kuvissa esitetyistä johtuen erilaisista näytön asetuksista.)
Tämä moderni nojatuoli on suunniteltu mukavaan ja ergonomiseen lepoon. Sähkömekanismin avulla selkänojan ja jalkatuen asentoa on helppo säätää, jolloin voidaan luoda ihanteellinen istuma- tai makuuasento.
Se on erinomainen valinta olohuoneeseen tai rentoutumisnurkkaukseen, jossa arvostetaan mukavuutta, toiminnallisuutta ja modernia muotoilua.
| Paino | 39 kg |
|---|---|
| Mitat | 82 × 86 × 106 cm (senttimetri) |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Malmi |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Ilgis | 82 cm |
| Plotis | 86 cm |
| Aukštis | 106 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days




