* Kaikki huonekalut ovat varastossa
Sähkökäyttöinen nojatuoli BELLA MILLENIUM-15, Vaaleanharmaa
419,00 €
Varastossa: 3
Esittää kysymys
Tiimimme vastaa kyselyysi 2 tunnin kuluessa.
Kuvaus
Erittely
Palautus ja vaihto
- Valmistus: Istuinosa: gobeliini; vaahtomuovi 28 DNS;
- Ominaisuudet: sähköinen selkänojan ja jalkatuen säätö (ohjataan sivupainikkeella);
- Mitat: pituus: 86 cm; leveys: 90 cm; korkeus: 103 cm;
- Väri – vaaleanharmaa. (Huonekalun sävy todellisuudessa voi hieman poiketa kuvissa esitetyistä johtuen erilaisista näytön asetuksista.)
Tämä moderni nojatuoli on suunniteltu maksimaaliseen mukavuuteen ja rentoutumiseen. Sähkömekanismi mahdollistaa selkänojan ja jalkatuen asennon helpon säätämisen, joten voit luoda ihanteellisen istuma- tai makuuasennon.
Se on erinomainen valinta olohuoneeseen tai rentoutumisalueelle, jossa arvostetaan mukavuutta, toiminnallisuutta ja modernia muotoilua.
| Paino | 39 kg |
|---|---|
| Mitat | 86 × 90 × 103 cm (senttimetri) |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Kiina |
| Spalva | Harmaa |
| Istumapaikat | Tapestry |
| Ilgis | 86 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Aukštis | 103 cm |
Jos et ole tyytyväinen ostokseesi, voit palauttaa sen meille 14 päivän kuluessa vaihdon tai hyvityksen saamiseksi. Lisätietoja löydät täältä.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Yhteystiedot
Ota meihin yhteyttä puhelimitse (+370) 659 00010 tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen vilnius@priveehome.lt. Avustajamme vastaavat kysymyksiisi.
Toimitus noin 2 days




